چگونه در اندروید PDF را راحت بخوانیم

برای افرادی که با فرمت ePub آشنایی دارند، این موضوع مشخص است که خواندن کتاب در مبایل چه قدر می تواند ساده باشد. چون خطوط متناسب با صفحه شما تنظیم می شود و شما نیاز ندارید دائم Zoom in – Zoom out کنید و یا مکان صفحه را تکان دهید.

بعد از سه چهار سال کار با گوشی ساده اما محبوبم یعنی Samsung S Dous II که همیشه با این مشکل مواجه بودم قابلیت ساده ای را در منوی POLARIS Office پیدا کردم که با آن می توان متن PDF را شبیه فرمت ePub به راحتی در مبایل خواند. کافی است با استفاده از منو که با کلیک بر روی گوشه بالا سمت راست ظاهر می شود گزینه Reflow text را لمس کرده و آن را فعال کنید. متن در قالب صفحه مبایل شما در خواهد آمد و خواندن آن به مراتب راحت تر خواهد شد. با استفاده از زوم هم اندازه فونت ها کم و زیاد می شود. امیدوارم این به شما هم کمک کند از وقت های مرده برای خواندن PDF های خود استفاده کنید. راستی من این را برای PDF های انگلیسی آزمایش کردم. نمی دانم برای فارسی ها چه بلایی سرشان می آید!

یک فکر در “چگونه در اندروید PDF را راحت بخوانیم”

  1. پست جالبی است از شما ممنونم
    البته من موفق نشدم این را امتحان کنم لطفا بگویید چه نرم افزاری را برای pdf دانلود کنم این گزینه را دارد؟نرم افزازهایی که در تبلت و گوشی دارم این گزینه را ندارند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *